Karboksyterapia na włosy – kiedy z niej skorzystać?

Karboksyterapia to zabieg szeroko wykorzystywany w medycynie estetycznej oraz leczeniu wielu schorzeń. Z jej pomocą można zlikwidować zaburzenia krążenia krwi, cellulit, czy cienie pod oczami, leczyć trudno gojące się rany czy przewlekłą niewydolność żylną. Jest także skuteczną metodą stosowaną w problemach z łysieniem oraz łuszczycą. Na czym polega karboksyterapia? Kiedy z niej skorzystać? (więcej…)

Z jakiego drewna warto zrobić schody?

Drewno jest jednym z najpopularniejszych materiałów, który na różny sposób wykorzystujemy do wykończenia i zaaranżowania wnętrz naszego domu. Znane od setek lat, zyskuje szczególną popularność w obliczu powstania tworzyw sztucznych, które nawet najbardziej dopracowane, nie są w stanie zastąpić wspaniałych właściwości naturalnego i szlachetnego drewna. (więcej…)

Co zamiast kawy na pobudzenie?

Szukając pobudzenia i sposobu na lepszą koncentrację, wiele osób sięga po kawę. Jednak u niektórych może ona powodować kłopoty żołądkowe. Inni zwyczajnie nie lubią gorzkiego, a niekiedy także kwaśnego, smaku naparu z ziaren kawowca. Czy wobec tego jedyną alternatywą są sztuczne napoje energetyczne? Na szczęście w przyrodzie występuje wiele roślin, którymi można zastąpić kawę....